Detoxikace nové generace podle MUDr. Josefa Jonáše – reportáž z I. přednášky

V sobotu 22. září se v pražském hotelu Olšanka konala dlouho očekávaná přednáška MUDr. Josefa Jonáše, jejímž cílem bylo seznámit detoxikační poradce s novinkami v oblasti detoxikace. Novinkami, které vyvinul první zakladatel detoxikační metody v ČR – MUDr. Josef Jonáš.

MUDr. Josef Jonáš si jako jeden z mála velice dobře uvědomuje, že je třeba se neustále vzdělávat, bádat, inovovat… Svými novými poznatky chce předcházet rozrůstajícím se civilizačním chorobám a zdravotním problémům, které přináší každá nová generace.
I proto jeho nová kolekce přípravků Marion nese výstižný podtext – Detoxikace nové generace podle MUDr. Josefa Jonáše. Protože to, co platilo včera, nemusí platit dnes. Vždy je potřeba být o krok napřed. A to MUDr. Josef Jonáš vždycky je. A ti, kteří šíří jeho myšlenky a poznatky dál, jsou tím pádem o krok dál také a nemůže je pak nic zaskočit. Navíc mají jistotu, že přípravky, které přichází z dílny MUDr. Josefa Jonáše, jsou zárukou kvality. Že se nejedná jen o „nějaké detoxikační preparáty“.


MUDr. Josef Jonáš v čele přednáškového sálu. Vedle něj spolumajitel firmy Marion Ing. Evžen Peleška a Mgr. Marcela Václavková. 

Detoxikační arsenál firmy Marion je opravdu bohatý, viz. článek Detoxikační arsenál firmy Marion.
Ovšem nejen obsah, ale i obal prodává. Toho si je dobře vědom spolumajitel firmy, ředitel výroby Ing. Peleška, který se podílel na návrhu designu přípravků Marion. Obrovská spousta času, práce a úsilí přinesly své ovoce. Přípravky v praktické podobě sprejů a kapslí vzbudily u detoxikačních poradců obdiv a zájem. Stejně tak testovací kufříky či už známý (nadčasový) elektronický přístroj Marion.


detoxikační arsenál firmy Marion  

Přednáška začala v 10. 00 hod., ale už od 9. 00 hod. se začali trousit první posluchači. Účast odpovídala kapacitě sálu. Pan doktor Jonáš hned v úvodu všechny přítomné přivítal, poděkoval za účast a seznámil je se vznikem a strategií firmy Marion. Poté přišla řada i na představení jednotlivých produktů, včetně ukázky aplikace. Přítomní detoxikační poradci se shodli na tom, že například – novinka, podoba sprejů je velmi praktická.


účast odpovídala kapacitě sálu


MUDr. Josef Jonáš a Ing. Evžen Peleška. Oba v dobré náladě. 


MUDr. Josef Jonáš na sebe aplikuje sprej Marion 

V polední pauze bylo u výstavní tabule Marion narváno. Poradci si mohli prohlédnout a vyzkoušet přípravky Marion, oba testovací SETY Marion i měření přístrojem AKUPORT M1. (kterým to tak netlačí jako u Salvie :)) Stálý zájem je i o elektronický přístroj Marion, který je na trhu už od loňských Vánoc. Tento revoluční přípravek nosí na ruce už stovky, stovky… spokojených klientů.


u výstavní tabule Marionu bylo narváno 


Ing. Evžen Peleška podrobně představuje testovací kufříky


Jééé, to vůbec netlačí:) (měření přístrojem AKUPORT M1)

Odpolední část přednášky patřila diskuzi. Kdo měl nějaký dotaz, ať už ohledně firmy Marion, detoxikačních přípravků nebo samotného pana doktora Jonáše, na všechno ochotně a rád odpověděl.

Kromě nových poznatků pak dostali všichni, kteří se sobotní přednášky zúčastnili, vzorek jednoho detoxikačního přípravku, kompletní seznam přípravků Marion a také objednávkový list s kontaktem.
V nejbližších dnech bude na webových stránkách Marionu spuštěn i e-shop Marionu, vychytávají se poslední mouchy, poněvadž legislativa je neúprosná, tak ať je všechno v pořádku.

  • Sledujte webové stránky Marionu, Asosiace ADP a Ordinace MUDr. Jonáše, stejně tak FB, kde se dozvíte všechny novinky a podrobnosti! Už dnes se tam můžete dozvědět, že MUDr. Josef Jonáš chystá na 10. listopadu další přednášku.
  • Těšíme se na všechny zúčastněné a jménem pana doktora Jonáše děkujeme těm, kteří přišli uplynulou sobotu. Věříme, že to pro vás byla příjemně strávená sobota, ze které jste si odnesli hodně zajímavých poznatků. A ještě jste si mohli popovídat s usměvavým panem doktorem Jonášem 🙂


MUDr. Josef Jonáš, zakladatel firmy Marion 

 

Srdečně zveme na II. přednášku MUDr. Josefa Jonáše! 

text a foto: Saša Stušková 

 

Zanechte komentářKontaktujte nás

  • a.stuskova@marion-jj.cz

Výrobce

  • Ing. Evžen Peleška - Finesa
    Krčínova 700
    Borovany
    373 12 Borovany

Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi obchodníkem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Copyright 2017 IMCerny ©  All Rights Reserved