Dotazy a odpovědi

Máte dotaz ohledně přístroje pro tělesnou hygienu Marion? Napište nám na a.stuskova@marion-jj.cz, rádi vaše dotazy zodpovíme.

Marion – chronické potíže trávícího traktu

Dotaz: 
Dobrý den, prosím o radu. Od měsíce dubna 2018 používám přístroj Marion na chronické potíže trávícího traktu za účelem detoxikace. Současně provádím koupele nohou v jedné sodě. Potíže stále přetrvávají – nadýmání, plynatost, nemožnost vyprázdnění… Největší potíže mi to činí v noci. Po celou dobu mě také brní obě nohy. Bolest jde od chodidel nahoru ke kolenům. Prosím o radu.
Marie K.

Odpověď: 
Přečtěte si na stránkách www.marion-jj.cz článek o využití síry a hořčíku při léčbě chronických zdravotních potíží. Doporučil bych Vám také užívání přípravků Marion, a to Marion Col a Marion Tox.

Marion – konzumace jídla aj.

Dotaz: 
Přeji hezký den. Užívám přístroj Marion a mám jednoduchý dotaz. Když ho mám na ruce, můžu u toho jíst? Nebo je to jako u přípravků, 20 min. před a po nejíst?
Lenka

Odpověď: 
Mimo koupání a potápění můžete s Marionem dělat vše.

Marion – implantáty

Dotaz: 
Dobrý den, ráda bych poskytla Marion své dceři, která má dva zubní implantáty. Nevím, zda nemůže nastat nějaký problém… A ještě jeden dotaz; mám sestru, která prodělala v dětství mozkovou obrnu, má mentální i fyzický handicap. Momentálně bere ještě psychiatrické léky. Může užívat Marion? Zlepší se její stav?
děkuji za odpověď. Jana K.

Odpověď: 
Implantáty nejsou na závadu, dnešní implantáty jsou velmi dobře tolerované a s kombinací implantát x Marion máme pozitivní zkušenosti… O vhodnosti Marionu pro sestru nejsem zcela přesvědčen. Myslím, že při popsaném handicapu nemůžeme čekat ani po Marionu zlepšení. Je mi líto.

Marion – hormonální léčba aj.

Dotaz: 
Dobrý den, chci si koupit Marion a mám dotaz. Jestliže člověk užívá např. hormonální léčbu a díky Marionu se začne uzdravovat, dokáže Marion organismus od těchto léků očistit? A od jakého věku mohou Marion používat děti?

Odpověď: 
Používání Marionu není omezeno věkem, pouze technickým parametrem. Např. i kojencům se připevňuje – na nožičku.

Marion – enterobius vermicularis

Dotaz:
Dobrý den. Naší osmileté dceři bylo přístrojem DIACOM zjištěno, že má v sobě enterobius vermicularis (mrĺa dětská) a nabízeli nám přístroj, kde se dá navolit tato „mrla“ a zničit. Ale podle mě to dokáže i Váš přístroj Marion, že ano? Nenašel jesm, které bakterie a viry umí zničit. Může Marion naše dcera používat?

Odpověď:
Přístroj Marion pracuje na jiném principu a mikroorganismy neničí. Člověk má v sobě miliardy mikroorganismů a my je určitě nechceme všechny zničit.

Marion – zvířata

Dotaz: 
Dobrý den. Zakoupil jsem si přístroj Marion. Užívám ho necelý měsíc. Můžou přístroj používat i zvířata? (Mám dvě kočky). Mám ho potom nějak vydezinfikovat? Ještě mám dotaz, jestli pane doktore s novými přípravky myslíte i na zvířata, jako bylo AnimalJoalis.
Děkuji, s pozdravem Jiří S.

Odpověď: 
Lidé připevňují Marion kolem těla zvířat. Po použití stačí běžná hygienická opatření. O speciálních preparátech pro zvířata zatím neuvažuji.

Marion – čas

Dotaz: 
Dobrý den, zakoupil jsem si a asi dva měsíce používám přístroj Marion. Omlouvám se za dotaz, ale stejně mi to nedá. Proč je čas nastaven na 01:29:22? Proč není třeba zaokrouhlen na celou 01:30? Na čem to závisí? Možná to význam žádný nemá, ale brouk v hlavě mi stejně vrtá.
Zdravím Vás pane doktore a přeji hodně nápadů.
Vladimír P.

Odpověď: 
Opravdu to nemá žádný význam. Při tvorbě programu jsem se chtěl co nejvíce přiblížit 1:30, ale mé počítadlo čas spočítalo takto. Tak jsem to nechal.

Marion – zdraví

Dotaz / názor:
Krásný dobrý den přeji!
Moc děkuji za přístroj Marion. Využíváme jej celá rodina. I za tak krátkou dobu už vidíme první výsledky. Jak manžel, tak syn, se potýkají s kašlem. Vždy po zapnutí Marionu kašel postupně přejde. Super! Jen bych ještě měla dotaz. Trpíme hodně na ucpanou lymfu a na borelie. Funguje prosím Marion i na tyto problémy? … Moc za vše děkuji, posílám pozdrav a hluboké poděkování panu doktorovi Jonášovi!

Odpověď: 
Marion na popsané problémy funguje. Doporučuji si také přečíst na stránkách www.marion-jj.cz článek o využití hořčíku. Pokuste se vylepšit své zdraví ještě o tento minerál.

Marion – detoxikační projevy

Dotaz: 
Dobrý den, pane doktore. Už více než tři měsíce používám společně s dětmi přístroj Marion. Všichni máme nějaké detoxikační projevy. Syn (8 let) kašle, mě docela často pobolívá hlava a záda, zhoršila se mi pleť, a dceři (3 roky) se udělal v podpaží pravé ruky ekzém, který mažu, ale nechce pořád zmizet. Chci se zeptat, jestli se jedná o přirozené detoxikační projevy nebo se máme nechat přeměřit naším detoxikačním poradcem… A dále bych se chtěla zeptat, zda je možné místo koupelí v jedné sodě tu sodu popíjet rozpuštěnou ve vodě, zda by to mělo podobný účinek.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Zuzana K.

Odpověď: 
U vás určitě organismus potřebuje nějaký impuls, který vás zbaví potíží s vylučováním toxinů. Přečtěte si na blogu www.marion-jj.cz  článek o využití magnezia a síry. Myslím, že to je to, co vám chybí.

Marion – aktualizace programu

Dotaz: 
Dobrý den, pane doktore, chci se zeptat, když neustále vylepšujete své preparáty, zda také u přístroje Marion bude probíhat nějaká aktualizace programu. Pokud ano, je možné v budoucnu přístroj aktualizovat o novou verzi nahraného programu?
Děkuji za odpověď.
Jakub D.

Odpověď: 
Přístroj Marion je uvnitř zalitý pryskyřicí a jeho aktuální program je tak nezměnitelný.

Kontaktujte nás

  • a.stuskova@marion-jj.cz

Výrobce

  • Ing. Evžen Peleška - Finesa
    Krčínova 700
    Borovany
    373 12 Borovany

Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi obchodníkem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Copyright 2017 IMCerny ©  All Rights Reserved