Dotazy a odpovědi

Máte dotaz ohledně přístroje pro tělesnou hygienu Marion? Napište nám na a.stuskova@marion-jj.cz, rádi vaše dotazy zodpovíme.

Marion – písek v ledvinách

Dotaz: 
Dobrý den, na sonografii mi bylo zjištěno, že mám písek v pravé ledvině, nic drastického, ale prý mám víc pít. Také jsem si u Vás zakoupila Marion, který užívám necelé dva měsíce. Poslední 3 týdny vždycky po nasazení Marionu mě právě ta pravá ledvina bolí. Hlavně nad ránem, před probuzením. Probíhá tam snad nějaký proces? Děkuji za odpověď a také moc děkuji za Marion!
Se srdečným pozdravem
Jaroslava Š.

Odpověď: 
Písek se prakticky vždy rozpustí a vyplaví. Pokládejme to za očistný proces vyplavování písku z ledvin. Pijte alkalický nápoj – rozpuštěnou lžíci jedlé sody s citronem.

Marion – únava

Dotaz: 
Dobrý den, necelé tři měsíce užívám Marion a vždycky po sundání, po cyklu, tedy po použití se cítím nesmírně vyčerpaná a unavená. Je to normální stav? A proč tomu tak je? Bojuje snad organismus s toxiny? Moc děkuji za odpověď a ještě více za Vaši práci.
S pozdravem Zuzana B.

Odpověď: 
Únava není nic neobvyklého. Právě tak však není normální reakcí na Marion. Lidé si sice často připínají Marion na noc a říkají, že lépe spí. Nedokážu rozumně vysvětlit Vaši únavu. Řekl bych, že Váš organismus bude mít nedostatek některého vitamínu. Po prázdninách se budu touto otázkou zabývat. Sledujte webové stránky Marionu.

Marion – kojení

Dotaz: 
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda je možné použít přístroj Marion pokud plně kojím. Synovi bylo tento týden 5 měsíců. Od porodu se mi stále zhoršuje vyrážka na těle (něco jako lupenka), a chtěla bych vyzkoušet, zda Marion pomůže.
Děkuji za odpověď. Jana B.

Odpověď: 
Použití Marionu při kojení je možné jen doporučit. Upraví stav střevní mikroflóry a tím zlepší i kvalitu mléka.

Marion – užívání

Dotaz: 
Dobrý den, pane doktore. Prosím o radu. Mám sedmiletého syna, který má opakovaně po měsíci rýmu a bolest ucha. Trvá to již tři čtvrtě roku. Také má zvětšenu uzlinu za uchem. V pěti letech mu brali nosní mandle a vytahovali tekutinu z uší. Stále má problémy s rýmou a bolesti uší. Teď je to jen častěji. Jak často by měl používat přístroj Marion? A má k tomu brát nějaké preparáty?

Odpověď: 
Na začátku cca 3 týdny užívat Marion denně. Pak 1 – 2x týdně. Preparáty nejsou potřeba.

Marion – klíšťata

Dotaz:
Dobrý den, přátelé zdraví. Rád bych se zeptal, jak dokáže přístroj Marion „zabojovat“ s postrachem dnešních dnů, tj. klíšťaty?
Předem děkuji za odpověď. Václav K.

Odpověď:
Bylo by zajímavé sestrojit robot, který by sesbíral z těla všechny klíšťata. To Marion bohužel neumí. Ale jen pro zajímavost, moje rodina s klíšťaty žádnou velkou vědu nedělá. Po dni v přírodě se prohlédneme, ev. klíště zlikvidujeme a o ostatní se postará naše imunita.

Marion – hemangiom

Dotaz:
Dobrý den, můžu používat Marion, když MR zjistila, že mám hemangiom velikosti 8 mm na páteři Th3?
Děkuji za odpověď. L.

Odpověď:
Hemangiom je nezhoubný cévní nádor. Rozhodně není kontraindikací k Marionu. Hemangiom se může i výrazně zmenšit.

Marion – duplicita

Dotaz:
Chcela by som sa spytat, mám magnetoterapiu, nebude to duplicita?
S pozdravom Katarína J.

Odpověď: 
Marion funguje jako každé jiné IT zařízení. Neexistuje žádná kontraindikace jiné léčby.

Marion – příznaky

Dotaz: 
Dobrý den, už téměř dva měsíce používám společně s dětmi přístroj Marion. Všichni máme nějaké detoxikační projevy. Syn (8 let) kašle, mě docela často pobolívá hlava a záda, zhoršila se mi pleť a dceři (3 roky) se udělal v podpaží pravé ruky ekzém, který mažu, ale pořád nechce zmizet. Chtěla jsem se zeptat pana doktora, zda vydržet nebo jet za naším poradcem a nechat se přeměřit?
Moc děkuji. S pozdravem Z.K.

Odpověď: 
Vyčkejte tři měsíce. Vaše potíže jsou odlišné od jiných, ale nemůžeme je vyloučit.

 

Marion – poděkování a reakce na alergii

Poděkování 
Dobrý den, pane doktore. Chci Vám touto cestou moc poděkovat za přístroj Marion! Každým rokem se naše dvě dcery (21 a 17 let) potýkají s alergií na pyl, mají zarudlé oči, rýmu, špatné dýchají, musím to zaklepat, zatím NIC. Pylová sezóna sice ještě nekončí, ale jak už nic nemají teď, věřím že už alergie nepřijde. Mladší dcera sice měla trochu zarudlé oči, ale jen dva dny a přešlo ji to. (předtím měla Marion na ruce pravidelně jeden měsíc, než se sezona rozjela). Starší nemá vůbec nic, ale má přístroj na ruce častěji, i v práci. Objednáme ještě jeden ať si ho nestřídají, protože pak se hádají. Za zdraví to stojí!! Chci se zeptat, jak dlouho bude trvat, než by mi přišel druhý přístroj, když si ho teď objednám? Vím, že zájem je velký a čekací doby se prodlužují.
Děkuji za odpověď, se srdečným pozdravem
Hana Svobodová
Reakce:
Slovy výrobce – dodávka bude plynulá… Mám radost, když čtu, že Marion pomáhá. A obrazně řečeno, velkou radost mi udělalo i to, že se sestry o přístroj „hádají“. 🙂 Co se týče alergií, ano, Marion příčiny určitě odstraňuje.

Marion – epilepsie (a nové preparáty)

Dotaz: 
Dobrý den,
moc děkuji za přístroj Marion! Těšila jsem se na něj jako malá holka. Užívám ho 3 týdny a mám dva dotazy; po užívání Marionu 2 x denně jsem hodně unavená, je to obvyklé? Jinak nemám žádné negativní příznaky. Moje maminka si stěžuje, že cítí velkou slanost v puse a bolí ji klouby více než obvykle. Je potřeba přidat ji i nějaké preparáty? (počkám si ale až na vaše). A ještě mám dotaz, moje kamarádka uvažuje o koupi přístroje pro svoji dceru, která má epilepsii, může přístroj užívat její dcera? Pomůže jí?
Děkuji za odpovědi a moc přeju panu doktorovi úspěchy a moc vás v Marionu všechny pozdravuji.
Lada Vašková
Odpověď: 
Organismus se čistí nejméně tři měsíce. Únava je obvyklým příznakem (doporučuji si přečíst můj další informativní článek; Marion – fenomén detoxikace, kde se dozvíte více). Teprve po třech měsících lze hodnotit, zda je potřeba přidat i nějaké preparáty. K dotazu na epilepsii; rámcově lze Marion v epilepsii použít. Teoreticky by měl pomoci, jsou však různé druhy epilepsií, tak to nechceme tvrdit příliš suverénně.

 

Kontaktujte nás

  • a.stuskova@marion-jj.cz

Výrobce

  • Ing. Evžen Peleška - Finesa
    Krčínova 700
    Borovany
    373 12 Borovany

Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi obchodníkem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Copyright 2017 IMCerny ©  All Rights Reserved