Dotazy a odpovědi

Máte dotaz ohledně přístroje pro tělesnou hygienu Marion? Napište nám na a.stuskova@marion-jj.cz, rádi vaše dotazy zodpovíme.

Marion – dotaz na přechozenou boreliózu

Dotaz:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda přístroj Marion dokáže pomoci v léčbě přechozené boreliózy. Dokáže zabíjet borelie?
Děkuji za odpověď. Jiřina K.

Odpověď:
Vaše terminologie je špatná. Neexistuje přechozená borelioza. Pravděpodobně máte na mysli chronickou boreliozu. Borelie nelze zabíjet. Ale abychom jen nepoučovali, ano, Marion umí řešit chronickou boreliozu.

Marion – zastaví šíření metastáz?

Dotaz:
Dobrý den. Tatínkovi byla diagnostikována rakovina tlustého střeva. Nádor odoperovali, ale byl zhoubný. Metastáze zasahují do plic a do jater. Může přístroj Marion pomoci pozastavit rozšiřování metastáz dál?
J.H.

Odpověď:
Zkušeností využití Marionu u zhoubných nádorů je zatím málo. Teoreticky by měl na nádory působit dobře, ale až praxe ukáže, jak to s Marionem a nádory je.

Marion – dotaz na jarní alergie

Dotaz:
Dobrý den, pane doktore. Pomůže přístroj Marion při jarních alergiích? Konkrétně u mě na pyl.
Děkuji za odpověď, ať se Vám daří v práci. Jana Žůrková

Odpověď:
Marion zbaví organismus chyby v reakci imunitního systému na cizorodou bílkovinu – alergen. Laici si říkají, že to není možné, odborníci si něco takového neumí představit, protože neví, že o způsobu chování imunitního systému rozhoduje určitá část mozku. Ta rozhoduje špatně, vysílá špatné informace, protože se v ní nachází to, co nazýváme toxiny. Ty dokáže přístroj Marion odstranit.

Marion – dotaz na funkci

Dotaz:
V druhé sérii jsem si objednala přístroj Marion. Užíváme ho celá rodina, já manžel i dvě děti a jsme velmi spokojeni. Teď ho chci objednat i rodičům. Maminka souhlasí, ale otec pořád nemůže pochopit funkci Marionu. I když je to na webových stránkách popsáno, pořád tomu nerozumí a já mu to neumím ve zkratce pořádně vysvětlit. Prosím, můžete ve zkratce?
Hana z Bruntálu

Odpověď:
V Marionu je několik tisíc informací, které se pomocí mikroproudů přenáší do organismu. Tam se zesilují a prostřednictvím mozku ovlivňují stav jednotlivých orgánů. Doporučuji si přečíst můj rozhovor na téma Marionu, kde je vše podrobně vysvětleno. Kdo nepochopí přítomnost toxinů, nepochopí Marion.

Marion – dotaz na poruchu potence

Dotaz:
Dobrý den. Je mi 58 let. Pomůže Marion na erekci? Pavel.

Odpověď:
Zkušenosti s touto funkcí Marionu zatím nejsou, ale možné to je. Ovšem velmi záleží na příčině poruch potence.

Marion – dotaz na epilepsii

Dotaz
Dobrý deň. Chcem sa informovať, či prístroj Marion môže používať 16 ročná dcéra trpiaca epilepsiou. Môže prístroj pomôcť v prevencii proti epileptickým záchvatom? Na epilepsiou sa lieči od deviatich rokov. Záchvaty má sporadicky, naposledy mala v lednu po vyše roku, tak jej dr.navýšila dávku lieku ráno o 50 mg. Odvtedy záchvat nemala.
Ďakujem za odpoveď. Andrea
Odpověď:
Na epilepsii může Marion působit výhradně preventivně. Abychom mohli říci, že je epilepsie vyléčená, musí být EEG (elektroencefalografie, vyšetření registrující aktuální elektrickou aktivitu mozku) i bez léků alespoň dva roky čisté.

Marion – ovlivňuje i psychické rozpoložení?

Dotaz:
Dobrý den, mám tak trochu zvláštní dotaz. Můj manžel (56 let) je velký cholerik. Je pořád vzteklý, rozčílí ho každá maličkost, někdy to s ním opravdu není k vydržení. Kdybych mu objednala Marion, který by užíval pravidelně, mohlo by to alespoň částečně ovlivnit jeho chování? K psychologovi jít nechce. Nezlobte se za moji otázku a budu doufat v odpověď.
Eva z Jeseníku

Odpověď:
V programu Marion je velká část věnována psychice. Je ovlivňována hned z několika aspektů. Používání Marionu vede k emocionálnímu zklidnění.

Marion – dotaz na kardiostimulátor

Dotaz:
Objednala jsem si přístroj marion, ale zapomněla jsem se informovat, jestli ho může užívat i manžel, který má kardiostimulátor.

Odpověď:
Z přístroje Marion nejdou do organismu prakticky žádné elektrické proudy. Kardiostimulátor a Marion se tedy vzájemně neruší.

Marion – účinkuje i na kojence?

Dotaz:
Dobrý den, přečetl jsem si rozhovor s MUDr. Jonášem, kde mimo jiné uvádí, že jeho dítě nebylo nikdy nemocné. To je výborné! Který rodič by si to nepřál. Před dběma měsíci se nám narodil syn, manželka pořád kojí. Když bude užívat Marion, přenesou se jeho aplikace mateřským mlékem i na dítě?
Zdravím Petr K.

Odpověď:
Program Marionu se mateřským mlékem nepřenáší. Marion můžete připínat dítěti na nožičku. Doporučeno 1x týdně.

Marion – dotaz na životnost

Dotaz:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je nějak omezena životnost přístroje Marion.
Děkuji za odpověď. Jana H.

Odpověď:
Životnost Marionu je dána životností baterie, která je nevyměnitelná a dobíjí se pomocí přiložené nabíječky. Vydrží několik tisíc cyklů. Že je přístroj vyhaslý byste poznali podle toho, že zmizí čísla na displeji.

Kontaktujte nás

  • a.stuskova@marion-jj.cz

Výrobce

  • Ing. Evžen Peleška - Finesa
    Krčínova 700
    Borovany
    373 12 Borovany

Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi obchodníkem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Copyright 2017 IMCerny ©  All Rights Reserved