S MUDr. Josefem Jonášem
do budoucnosti!

Zakladatel detoxikační metody v ČR přináší NOVINKY!  

 

Kapsle, spreje a přístroj pro tělesnou hygienu, vše pod značkou Marion!

foto prototyp
Sledujte pravidelně nové díly seriálu - Detoxikace nové generace podle MUDr. Josefa Jonáše!   

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !

Od 1. února využijte k nákupu produktů společnosti Marion internetový obchod 

 www.marion-eshop.cz

Marion - přístroj pro tělesnou hygienu a zdravý životní styl

Přístroj se může používat libovolně často a mohou jej užívat jak jednotlivci, tak respondenti v rámci rodiny či v rehabilitačním nebo rekondičním zařízení. Program uložený v Marionu má univerzální charakter a není koncipován individuálně se specifickým zaměřením.  Podle věku respondenta trvá návrat k optimálnímu fungování organismu různě dlouhý čas. Záleží i na dalších doplňujících faktorech, jako je správné stravování či okolnosti související s psychologickými faktory. Marion je elektronické zařízení, do něhož MUDr. Josef Jonáš shrnul všechny své dosavadní detoxikační zkušenosti posledních dvaceti let. MUDr. Josef Jonáš...
rodina
MARION nenahrazuje žádný diagnostický ani terapeutický postup

Princip fungování přístroje

Marion funguje na bázi biorezonanční metody. Tato metoda je založena na teorii, že každá látka, buňka, či předmět má svou jedinečnou frekvenci a vytváří elektromagnetické vlnění, které se dá změřit. Důležité teoretické základy biorezonance se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a biofyzice. Pode poznatků kvantové fyziky mají materiální částice jak vlnový tak i částicový charakter. To znamená, že hmota je vlastně energie a všechny substance, tedy i všechny buňky, části těla, ale také viry, bakterie, pyly, toxiny ad. mají elektromagnetické vyzařování, tzv. frekvenční vzorek.
Nechcete, aby vaše děti byly neustále nemocné? Nechcete, aby trpěly na chřipky, angíny, alergie, záněty? Udržujte pomocí přístroje Marion vnitřní hygienu vás i vašich dětí! 

Marion a zdraví

Lidské zdraví ohrožují nejen vnější faktory, ale také ty, které si v sobě nevědomky střádáme. Vlivů, které tak negativně působí na naši přirozenou schopnost regenerace, je alarmující počet.

Číst více

Blog

Prostřednictvím blogu se dozvíte odpovědi na dotazy související s Marion (dotazy posílejte na kontaktní adresu, uvedenou na webových stránkách Marion) a také novinky a události související s Marion, aktivitami MUDr. Josefa Jonáše ad.)

Blog

Marion - výrobek k očistě organismu

7 000 Kč
8 470 Kč s DPH
280 EUR
340 EUR s DPH
Při odběru 10 a více ks přístroje Marion je velkoobchodní cena o 1 000 Kč/za přístroj nižší.

Objednávka

V případě, že nakupujete na firmu:

Platba prostřednictvím dobírky.

Podmínky k objednávce ZDE